usmiech1

 

 

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

              Janusz Korczak

 

Witamy Wszystkie Maluszki i ich Rodziców!!!!

Do wspólnej zabawy zapraszamy, nie tylko maluchy mające uczęszczać do żłobka, ale wszystkie dzieci chętne na sobotnie imprezki okolicznościowe i tematyczne urodzinki.

   "Twórcze Smyki" - to miejsce, które powstało z myślą o opiece nad dzieckiem i stymulowaniu go do prawidłowego rozwoju. Tworząc je myślałam o wszystkich aspektach i szczegółach, na które sama jako matka zwracam uwagę. Dobrałam ludzi, którym powierzyłabym swoją maleńką córeczkę, wiedząc, że będzie się prawidłowo rozwijać i uczyć podstaw higieny oraz samodzielności. Mając na uwadze dobro dziecka zapewniamy, że Waszym pociechom niczego nie zabraknie. Doskonale wiem, jak to jest być pracującą mamą i stanąć przed koniecznością podjęcia decyzji o pozostawieniu dzieciątka pod czyjąś opieką. Nasz żłobek jest dobrą alternatywą, gdyż rodzic przyprowadzający do nas swoją pociechę może mieć pewność, że jego najdroższy Skarb znajduje się w dobrych i troskliwych rękach.

mgr Joanna Zielazek

zabawa1Zabawa jest podstawową formą aktywności dziecka, pełni wiele funkcji (edukacyjną, relaksacyjną, integracyjną), pozwala na wyrażenie emocji, ekspresję i rozwijanie wyobraźni. W pracy z dziećmi wykorzystujemy naturalną potrzebę zabawy, jako narzędzie służące poznawaniu świata i otaczającej rzeczywistości, budowaniu relacji i więzi z drugim człowiekiem. Zabawa jest doskonałym sposobem na wprowadzenie dziecka w świat kolorów, kształtów, dźwięków oraz zasad, którymi maleńki człowiek kierować się będzie w przyszłości.  Pozwala na zdobycie umiejętności niezbędnych do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania.  

Nasi wychowawcy posiadają przygotowanie pedagogiczne, mają doświadczenie w pracy opiekunów i terapeutów zajęciowych.
Podczas zajęć z dziećmi wykorzystujemy różne formy terapii zajęciowej; elementy: muzykoterapii, bajkoterapii, arteterapii, śmiechoterapii i socjoterapii. Ze swojej strony możemy zapewnić Was Drodzy Rodzice, że dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dzieci czuły się u nas dobrze i bezpiecznie. Zapewniamy troskliwą opiekę oraz wachlarz ciekawych zajęć wspomagających rozwój waszych pociech. Rozwijanie procesów myślowych: pamięci, spostrzegania, uwagi, wyobraźni.

mgr Bogna Zielazek - dyrektor

zabawa3

 


Placówka została wyposażona w ergonomiczne meble, bezpieczne atestowane zabawki, chcemy bowiem zapewnić pełną dbałość o bezpieczeństwo Maluchów, dostosowując obiekt do wymogów PPOŻ oraz Sanepidu.

Działamy 100 % legalnie, podlegamy bieżącej kontroli sanepidu i urzędu gminy.

Jesteśmy wpisani do rejestru żłobków i klubów dziecięcych na terenie gminy dopiewo pod numerem 5/2012.

Nasze menu jest odpowiednio zbilansowane, dostosowane i stworzone przez specjalizującą się w tej dziedzinie firmę w konsultacji z dietetykami, oparte  jest na zasadach zdrowego żywienia. To bowiem ważna inwestycja w przyszłość i kształtowanie zdrowych nawyków.