Cytaty z ankiet.

"W żłobku panuje przyjazna atmosfera, dziecko błyskawicznie się adoptuje. Opiekunowie odnoszą się do dziecka z dużążyczliwością i uwagą. Dziecko dobrze się czuje w żłobku, robi postępy w rozwoju i wiele się uczy."

"Nasz Syn bardzo szybko zaaklimatyzował się w żłobku, chętnie i bez kłopotu pozostaje rano w żłobku, co oznacza, że czuję się bezpiecznie  z opiekunami."

"Widzimy, że Nasze Dziecko chętnie uczęszcza do żłobka i to jest dla nas najlepszym wskaznikiem. Bezproblemowa komunikacja z wychowawcami to również duży plus."

"Ciekawe zajęcia prowadzone przy domowej atmosferze sprzyjają rozwojowi intelektualnemu oraz spłecznemu mojego dziecka."

"Bardzo miły personel, dobry kontakt wychowawców z dzieckiem. Dziecko chętnie przychodzi do złobka, widać, że dobrze się tutaj czuje."

"Jesteśmy bardzo zadwoleni z opieki jaką pracownicy żłobka otaczają Nasze DZiecko. Pełni wyrozumiałości, uśmiechnięci, godni zaufania. Z radością obserwujemy jak nasze dziecko się rozwija i wiemy, że to jakim wspaniałym CHłopcem jest, jest również zasługą pracowników żłobka TWÓRCZE SMYKI - za co bardzo dziękujemy!"